Логотип і стиль

HOME / Projects / Логотип і стиль
Опис проекту

Клієнт: GoldHill Cottage Town

Дата: 25.12.2021

Вебсайт: https://goldhillvillas.com/

Розробка логотипу та базових констант для котеджного містечка. GoldHill Villas & Resort - нового авторського проекту котеджного містечка з виглядом на гірську місцевість та власним великим басейном.
В основу логотипу взято стилізовану літеру G в поєднанні з силуетом гір, що характеризує місце де знаходиться котеджне містечко.

GoldHill Cover

Вступ

Ще ніколи природа і гори не були такими популярними і затребуваними, як сьогодні. Тепер гори – це стиль життя. Це еталон не тільки здорового відпочинку, але й розкоші. Здоровий та розкішний відпочинок… Таке вдале поєднання пропонує новий амбітний проект GoldHill Villas&Resort. Це новий авторський проект котеджного містечка з виглядом на гірську місцевість та власним великим басейном. 12 сучасних вілл створюють великий архітектурний ансамбль у самому серці Карпат – в курортному містечку Яремче.

GoldHill

Завдання

  • Розробити логотип
  • Розробити концепцію візуального стилю та адаптувати його на носії
  • Розробити комерційну пропозицію для потеційниї інвесторів

Цільова аудиторія

  • Чоловіки на жінки 30-40 років з високим середнім доходом, діти заможних батьків. Одружені, молоді сім’ї без дітей. Сфера діяльності – ІТ сфера, краса та мода, неухомість медицина. Міленіали, котрі цінують та прислухаються до сучасних технологій, моди та трендів, люблять скандинавський стриманий стиль та преміальний дизайн.
  • Чоловіки та жінки 40-60 років з високим середнім доходом, власники великих холдингів та корпорацій, політики, бізнесмени. Одружені, є діти та внуки. Сфера діяльності – топ менеджери великих компаній, нерухомість, ресторанний бізнес, торгівля. Покоління Х, консерватори, котрі не хочуть пасти задніх та обізнані в технологіях, цінують комфорт, преміум та якість.

 

Moodboard

moodboard

Concept Map – аналіз ключових слів

GoldHill Design Keywords

Чорнові ескізи

GoldHill Sketches

Фінальна версія

GoldHill Logo

Корпоративний шрифт

GoldHill Fonts

Корпоративні кольори

GoldHill Colors

Відображення

GoldHill Logo 2

Візуальний стиль

 

 

 


Логотип і брендбук  All works

Напишіть нам