Логотип і брендбук

HOME / Projects / Branding / Логотип і брендбук
Опис проекту

Клієнт: ELMA Fachkraftemanagement GmbH

Дата: 15.12.2020

Вебсайт:

ELMA Fachkraftemanagement GmbH - компанія, що базується в Бранденбурзі на території Німеччини та є успішним навчальним партнером для готельного та ресторанного бізнесу з 2014 року. В рамках програм, котрі пропонує компанія, студенти з України мають можливість отримати освіту на території Німеччини.
Враховуючи побажання клієнта, знак було мінімально модернізовано та взято за основу. Доопрацьовано композицію, типографіку та колірну палітру з використанням холодних та строгих кольорів.

Вступ

ELMA Fachkraftemanagement GmbH – базується в Бранденбурзі на території Німеччини та є успішним навчальним партнером для готельного та ресторанного бізнесу з 2014 року. В рамках програм,які ми пропонуємо студенти з України мають можливість отримати освіту на території Німеччини. З 2020 року компанія надає можливість українським студентам навчатися також на медичний фах в сфері догляду та інших суміжних спеціальностях.

Elma Logo

Elma розробка логотипу та брендбуку

Завдання

  • оновити концепцію логотипу, зберігаючи за основу знак
  • Розробити концепцію візуального стилю та адаптувати до деяких носіїв
  • Зверстати брендбук компанії з короткими правилами використання базових констант

Цільова аудиторія

  • студенти ВНЗ України та середніх шкіл. 95% – молодь, 22-25 років. Восновному студенти, котрі рухаються вперед та розвиваютсья, люблять пізнавати щось нове та працюють над своєю майбутньою кар’єрою вже зараз. Дохід переважно середній та вище, добре знайомі з сучасними технологіями та багато речей оцінюють візуально.

 

 

 


Дизайн пакування та брендинг  All works Логотип і стиль

Напишіть нам