Логотип та пакування

HOME / Projects / Branding / Логотип та пакування
Опис проекту

Клієнт: Маркет Кави

Дата: 23.07.2019

Вебсайт: http://fabrykakavy.com/ru/

Розробка концептуального логотипу для магазину по продажі свіжообсмаженої кави
В основі логотипу текстове виконання назви з акцентом на кольорі та шрифті.

Вступ

Маркет кави – це проект, який дає змогу побачити відкриту картину виробництва кави від ферми чи кооперативу до обсмажування зелених зерен та упакування готової продукції. Ціль нашої компанії забезпечити клієнтів свіжим та якісним продуктом. Для цього ми працюємо з сертифікованими імпортерами зеленого зерна. Вибір зерна полягає у відповідній якості, екологічності та доступності для українського ринку. Також слідкуємо за тим, щоб зерно було свіже та зібране вчасно, що в подальшому дозволить за допомогою віденського стилю обсмажування розкрити повний спектр смаку, який був закладений у каву природою.

Завдання

  • розробити логотип для нового бренду
  • розробити концепцію дизайну для пакування свіжообсмаженої кави.
  • створити дизайн для базових друкованих матеріалів

Цільова аудиторія

  • відвідувачі закладу та роздрібні покупці обсмаженої кави. 75% – молодь, 18-35 років, так звані міленіали та покоління Z,  студенти, молоді підприємці, сучасні люди, котрі цінують якість, смак та не уявлять свого життя без гаджетів та технологій. 25 % – люди середнього віку, покоління X, котрі намагають слідувати сучасним трендам та пробувати щось нове.

Графічне рішення

В основі логотипу шфифтовий надпис виконаний легким гротеском з фірмовою “підсвіткою” ключового слова. Корпоративний стиль є динамічним, тому базова колірна гама змінюється залежно від настрою та характеру носія дизайну.

Дизайн концептів для сортів кави

Концепт дизайну пакування


Логотип і брендбук  All works Логотип і візуальний стиль

Напишіть нам