Розробка логотипу та брендбуку

Корпоративний стиль, брендинг, дизайн пакування

Про нас Детальніше

Дизайн студія Назара Драганчука зорієнтована на лідерів чи людей, які мають бажання ними стати. Ми – люди, які націлені на Ваш результат. Нам важлива наша репутація, тому успіх Вашого бізнесу – це наш успіх! Ми спеціалізуємося на брендингу, створенні фірмових стилів, логотипів, графічному дизайні та пакуванні.
Наша команда складається із людей, котрі мають за своїми плечима великий багаж знань та досвід роботи в міжнародних агентствах. Ми не прагнемо сліпо реалізовувати у Вашому бізнесі свої амбіції, тому шукаємо найкраще рішення для Вашої справи й боремося за результат.
Системний підхід до поставлених задач і Ваші сміливі задуми дають можливість тиражувати плід праці, а успішні проекти надихати. Дуже хотілося б написати, що наша команда найкраща, але ми дуже добре виховані☺

Послуги

Дизайн створює культуру. Культура формує цінності. Цінності визначають майбутнє.

Роберт Петтерс
Зазвичай компанії та стартапи не приділяють великої уваги візуальній ідентифікації свого бренду, це є поширеною і серйозною помилкою. Живучи в епоху стрімкого розвитку сучасних технологій візуальне сприйняття несе не тільки ключову роль у ідентифікації компанії серед конкурентів, а й задає подальший вектор руху в маркетингу та продажах.
Логотип – базова та основна частина будь якого бренду, на ряді з неймінгом та філософією компанії. Якісний логотип має настрій та характер. Він говорить до клієнтів, направляє своїх засновників, допомагає виконувати місію бренду.

Я борюсь за дві речі в дизайні: простота та ясність. Великий дизайн народжується з цих двох речей.

Ліндон Лідер
Дизайн веб-сайту, яких окрім того, що буде продавати Ваш продукт чи послугу, також буде виглядати гарно та добре запамятовуватись. Дизайн, який буде відповідати всім сучасним тенденціям та відповідати правилам верстки.
Важливим моментом є розробка дизайну, котрий окрім вищеперечислених характеристик буде зручним та зрозумілим для відвідувача. Ми робимо акцент на простоті та зручності, адже головна задача дизайну веб-сайту це продати товар і справити враження.

Мінімалізм це не нестача чогось в дизайні. Мінімалізм представляє собою точну та строго визначену кількість необхідних елементів

Ніколас Буррогс
Можна вести полеміку стосовно того, яким повинен бути дизайн, але ми впевнені в одному - він повинен бути простим та зрозумілим. Хороший дизайн помітний відразу, чудовий дизайн - непомітний.
Наше портфоліо говорить краще ніж ми, пропонуємо Вам переглянути його. Ми будемо дуже вдячні за Ваш відгуки та коментарі.

Досконалість досягнуто не тоді коли коли нема чого додати, а коли нічого прибрати

Антуан Де Сент Екзюпері
Перше враження грає найважливішу роль. Ми розробимо для Вас пакування, яке запам’ятається на довго та справить найкраще враження на потенційну аудиторію, що дасть Вам чудовий поштовх в русі Вашого бізнесу вперед.
Також ми готові дати Вам консультацію та поради щодо виробництва пакування, технології друку та підрядника по виготовленню продукції.

Красиво оформлена дурна пропозицію піде набагато далі, ніж невдало оформлена чудова ідея.

Скот Адамс
Потрібна друкована реклама, яка буде продавати чи лаконічно представляти бренд або стартап? Чи потрібно голосно увійти на ринок з новим ефектним диайном? Ми допоможемо! Втілимо будь яку Вашу ідею або запропонуємо свою.
Для нас немає нічого не можливого - просто довіртесь нашому досвіду та професіоналізму. Ми націлені на результат та успіх Вашого бізнесу.

Чому ми ?

Професіоналізм

Індивідуальний, творчий та особливий підхід до кожної задачі та кожного клієнта

Пунктуальність

Ми дотримуємось оговорених сроків та термінів. Оперативність та пукнтуальність наш козир

Магія

Так, ми створюємо магію, магію дизайну, яку потім передаємо Вам і допомагаємо втілити в життя.

Мінімалізм

Кожен має свій стиль, отож ми любимо мінімалізм. Краса в простоті.

Відповідальність

Ми дотримуємось домовленнойстей, адже кожен клієнт для нас надзвичайно важливий і ми хочемо щоб він повернувся до нас з новими завданнями та проектами.

Лояльність

Ми готові спілкуватись та обговорювати проект як Вам зручно, де Вам зручно і коли Вам зручно.

Зв'яжіться з нами

Зателефонуйте нам
+38 (097) 653-20-42
Напишіть нам